Читай.net     
♦ Высокие технологии

Через 10 років людство чекає СПРАВЖНІЙ КОШМАР !!!!!

Через 10 років людство чекає СПРАВЖНІЙ КОШМАР !!!!!
Британські дослідники стверджують, що приблизно через десять років на Землі почнеться новий льодовиковий період, який буде спровокований глобальним потеплінням на планеті.

За словами дослідників з Великобританії, вже зараз на Землі починається малий льодовиковий період, і в Антарктиді за останні чотири десятиліття збільшилася маса снігу і льоду. Новий глобальний льодовиковий період настане на планеті вже через десять років, і вчені пов'язують це з мінливим відстанню між Сонцем і Землею, а також з різним регулюванням температури на планеті променями зірок. Однак серед головних чинників, які вплинули на наступ нового льодовикового періоду, вчені з Великобританії також називають діяльність людства, яка негативно впливає на сонячну активність.

Глобальне похолодання, за прогнозами експертів, почнеться вже через десять років, і воно буде дуже схоже на процеси, що відбувалися в Європі на початку сімнадцятого століття. Нещодавно вчені з'ясували, що в той час в європейських державах були дуже морозні зими, через що померли мільйони людей.

Опубликовано: 22.02.2017 18:00

Через 10 лет человечество ждет НАСТОЯЩИЙ КОШМАР!!!!!Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: