Читай.net     
♦ Высокие технологии

Легалізація відео в Уанеті

Легалізація відео в Уанеті

Одні з великих медіагруп України влітку ще подали ініціативу об'єднатися для легалізації відео в Уанеті . StarLightMedia (SLM ) , «Медіа Група Україна » , «1 +1 Медіа» і Inter Media Group запропонували українським сайтам розміщувати їх відео , але з умовою отримання доходу від реклами в плеєрі.
З літа до жовтня медіагрупи займали вичікувальну позицію, пропонуючи сайтам самим легалізуватися, але тепер мабуть почнеться справжнє полювання на тих, хто порушуватиме авторські права на відеоконтент . До ініціативи медіагруп вже приєдналося більше 20 великих сайтів, таких як bigmir.net , obozrevatel.net , segodnya.ua , vgorode.ua , gismeteo.ua, megogo.net, champion.com.ua та ін.. Захоплення аудиторії Уанету за допомогою цих сайтів здійснюється лише на 60 відсотків. А ось такі сайти як EX.ua і FS.to , що мають у своєму розпорядженні нелегальний контент, не зверталися до медіагрупам за цей період.
Механізм дії угоди між медіагрупи та сайтами виглядає наступним чином : сайт отримує відеоконтент абсолютно безкоштовно, але укладає договір з реклами в плеєрі так, що дохід отримує майданчик, а не сайт .
Юридичною стороною угоди взялася займатися фірма « Виндекс ». Вона буде звертатися до всіх українських сайтах з проханням знімати нелегальне відео. Не виключено , що у разі відмови співробітництва сайту, він буде переслідуватися судовими розслідуваннями.

Опубликовано: 02.10.2013 21:24

Легализация видео в УанетеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia