Читай.net     
♦ Высокие технологии

Комарі стануть не небезпечні

Комарі стануть не небезпечні

Співробітники компанії ieCrowd розробили унікальний засіб проти комарів, москітів та інших комах. Вийшли наклейки, які не тільки ефективні, але і безпечні для здоров'я людини.
Відпочиваючі на свіжому повітрі люди змушені користуватися всіма засобами від комах, які пропонує індустрія на сьогоднішній день. Це всілякі мазі, спреї, гелі, таблетки і т.д. Але до складу таких засобів входить репелент, який проникає в кров людини і може викликати досить небезпечні реакції - алергічні набряки, анафілактичний шок і набряк Квінке.
Але американської компанії ieCrowd вдалося розробити такий засіб, який не викликатиме у людини побічних негативних реакцій. Співробітникам компанії допомагала група вчених з Каліфорнійського університету. Результат допоможе всім користувачам уникнути розповсюдження таких захворювань, як вірус Західного Нілу, лихоманка Денге і малярія.
Розробники спиралися на дані індійського доктора Анандасанкара Рея, який виявив у 2011 році, що деякі хімічні сполуки можуть затримувати рецептори комах, що уловлюють вуглекислий газ від людини. Таким чином, наклейка як би створює своєрідне поле навколо користувача, а комахи не можуть вловити вихідний від нього вуглекислий газ. Вартість нового засобу обіцяє бути невисокою, а ефективність стовідсотковою.

Опубликовано: 13.08.2013 14:53

Комары станут не опасныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia