Читай.net     
♦ Высокие технологии

Вчені встановили найкращий час для зачаття дитини

Вчені встановили найкращий час для зачаття дитини

Вчені встановили найкращий час для зачаття дитини

Коли краще планувати дітей

Вченими було визначено найкращий час для зачаття дитини і навіть названі причини. Як вважають американські вчені, краще зачинати дитину влітку і народжувати навесні.

Економістами Джанет Каррі і Ханнес Швандт з Прінстонського університету були вивчені статистичні бази даних про народжуваність в періоди між 1994 і 2006 роками в американських штатах Нью-Джерсі, Нью-Йорк і Пенсільванія. Вони порівняли дітей народжених в одних і тих же родинах, але в різні місяці. Виявляється фактор сезонності відіграє величезну роль у розвитку ребенка.Так, самим не вдалим місяцем зачаття дитини є травень. Є великий ризик на 13% народити преждевременно.Женщіни, які завагітніли з січня по травень, виходячи з дослідження, народжують на тиждень раніше терміну. Ну а якщо зачати дитину починаючи з липня то вагітність очікується нормальна.

Також вчені проаналізували захворюваність сезонних захворювань, які впливають на тривалість вагітності. Було встановлено, найбільшу звернення до лікарів припадає на той період, коли є епідемія грипу. Наприклад, в 2009 році, коли розпочалася епідемія H1N1, був намічений спад тривалості періоду вагітності

Опубликовано: 14.07.2013 21:14

Учёные установили лучшее время для зачатия ребёнкаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia