Читай.net     
♦ Высокие технологии

Супер-мегапіксельна камера

Супер-мегапіксельна камераКомпанія Nokia представила на презентації в Нью-Йорку 11 липня смартфон Lumia 1020. Його особлива відмінність від інших моделей - камера в 41 мегапіксель.
Розробник стверджує, що високий дозвіл фотоматриці дозволяє використовувати можливості «зуму» найбільш повно. Користувач може вирізати фрагмент з фотографії, наблизивши кадр на максимально близьку відстань без втрат якості.
Незважаючи на те, що заявлена камера на 41 мегапікселів, Lumia 1020 буде робити кадри дозволом не більше 38 мегапікселів. У смартфоні є функція так званого «подвійного» режиму, коли фотографія зберігається у двох варіантах: у 5-ти і 38-ми мегапіксельном. Великий знімок можна піддати подальшій обробці.
На Lumia 1020 встановлено фотопріложеніе Pro Camera. Крім вбудованих базових функцій - зйомки і збереження кадрів - додаток дозволяє змінювати налаштування камери, а також містить фоторедактор для коригування готових фотографій. За іншим характеристикам Lumia 1020 не сильно відрізняється від попередніх версій - Lumia 920 і Lumia 925. Той же двоядерний процесор, з пам'яттю 2 ГБ оперативної і 32 ГБ внутрішньої. Екран AMOLED в 4,5 дюйми, роздільна здатність 1280 на 768 точок. Роз'єму для карт microSD у камери немає.
Для нового смартфона компанія випустить аксесуари: чохол Camera Grip і наручний ремінець. В чохлі буде вбудована додаткова батарея, кнопка спуску затвора і гніздо кріплення апарату до штатива.

Опубликовано: 11.07.2013 22:02

Супер-мегапиксельная камераВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia