Читай.net     
♦ Высокие технологии

Смартфон - майбутнє для велосипедів

Смартфон - майбутнє для велосипедів

Вираження "мобільні гаджети міняють світ" найчастіше означає зміни в засобах зв'язку або інтернеті. Але цим тільки можливості смартфонів не вичерпуються. Смартфони - це мініатюрні комп'ютери, які можуть використовуватися як бортові для велосипедів. Інженери "навчають" смартфони автоматично перемикати передачі велосипеда з однією на іншу.
Велосипеди, що на сьогодні випускаються, мають ручну коробку передач. Але інженери зробили крок далі - вони оснастили механізм перемикання допоміжним приводом з підтримкою Bluetooth. Тепер власникові байка залишається лише підлаштувати смартфон під свій стиль водіння. Це просто: впродовж певного періоду часу необхідно поїздити на велосипеді, як завжди ви звикли це робити, а у кінці навчання виставити верхній і нижній рівні ритму для підвищеного комфорту.
І з того часу смартфон сам орієнтується на свідчення власних сенсорів, визначає частоту обертання педалей і швидкість руху. В результаті вироблюваних їм же вимірів, смартфон обчислює потрібний момент передання і шле по каналу Bluetooth на допоміжний привід, що знаходиться у заднього колеса. І велосипедний ланцюг пересувається на потрібний рівень.
Система вже успішно пройшла тестові випробування, а розробникам вже прийшла в голову ідея, як систему удосконалити, використовуючи в ній ще і GPS. Тоді передачі перемикатимуться на підйомі або спуску.

Опубликовано: 18.11.2012 14:02

Смартфон – будущее для велосипедовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: