Читай.net     
♦ Высокие технологии

Готуйте віз взимку

Готуйте віз взимку


На сьогодні найбільш популярними є кондиціонери Midea. Вони функціональні і коштують доступно і розумно. Устаткування цієї системи включає облаштування самих різних потужностей, встановлювати які можна на площах до 100 квадратних метрів. Особливо затребуваними є сплiт-системы, які нагрівають і охолоджують приміщення і навіть видаляють зайву вологу.
Серія Glory лінійки Midea заслуговує на окрему увагу. Ця серія відноситься до класу бюджетної системи. За показниками надійності і продуктивності кондиціонерам серії Glory немає рівних. Вони зарекомендували себе як пристрої з лаконічним дизайном, доступною вартістю і унікальною системою повітряного очищення Fresco Tech.
Сплiт-система настінної установки Glory plus star є вдосконаленою моделлю, укомплектованою температурним LED -дисплеем. У кондиціонера є таймер сну, система самодіагностики і авторестарт. Можна обігрівати приміщення взимку за рахунок електричних нагрівачів. У своєму класі ця модель унікальна і радує ціною.

Вередливішого споживача задовольнить модель MSR panel R19 від Midea. Пристрій має поліпшені характеристики, такі як іонізатор, вугільний фільтр, біофільтр, функція самодіагностики, повнофункціональний рестарт, режим Turbo, система вирівнювання температур, режим таймер сну. Покриття кондиціонера антикорозійне і гідрофільне. Він забезпечить максимально комфортну температуру у вашому будинку.
Опубликовано: 09.11.2011 20:17

Готовьте телегу зимойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia