Читай.net     
♦ Высокие технологии

Android потіснить iPad до 2014 року

Android потіснить iPad до 2014 року

Аналітик комп'ютерного ринку з J. Gold Associates Джек Голд вважає, що незабаром компанія Google зі своїм дітищем Android зможе не тільки зайнятий гідне місце на ринку планшетних комп'ютерів, але і з часом потіснити з лідируючих позицій Apple разом з їх iPad-ами. На думку аналітика статися це може вже в 2014 році. За його підрахунками Android-yst планшети займуть частку ринку в 50%, в той час як у Apple залишиться лише 30%. При цьому компанії Microsoft з планшетника, що працюють на ОС Windows залишиться лише 10% ринку.

Тим не менш, Джек Голд вважає, що Apple вдасться зберегти лідируючі позиції в бізнес секторі. Мова йде все про ті ж планшетних комп'ютерах. За його прогнозами iPad будуть купувати 40% покупців цієї категорії товарів, Google з Androidom залишиться 30%, і знову на третьому місці опиниться Microsoft з 15% ринку.

Тенденція до того, щоб Android став випускати свою власну технологічну лінію планшетних комп'ютерів вже не за горами. Для цього необхідно, щоб вже зараз всі Android-апарати зайняли домінуюче становище на ринку. Саме в цьому напрямку компанія і розвивається. Вже зараз приміром мобільні телефони під управлінням Android все більше потесняют Apple з його iPhone. Поживемо - побачимо.

Опубликовано: 09.11.2011 02:06

Android потеснит iPad к 2014 годуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia