Читай.net     
♦ Этот смешной мир

«Хрущовки» можуть зносити і без згоди всіх мешканців

«Хрущовки» можуть зносити і без згоди всіх мешканців
Термін експлуатації більшості так званих «хрущовок» закінчується, і в уряді заговорили про їх реконструкції або знесення.

Тільки в Києві «хрущовок» налічується понад три тисячі. Питання знесення або реконструкції цих будинків стоїть перед урядом України з початку 2000-х років. Сучасне законодавство щодо знесення будинку - невигідна для забудовників, оскільки передбачає згоду на знесення всіх без винятку мешканців будинку.

Тому готується законопроект, який зменшить відсоток мешканців, які повинні погодити знесення будинку, розповів заступник профільного міністра Лев Парцхаладзе.

У Київській міськадміністрації пояснили, що ремонтувати старі будинки можна за однієї умови - якщо їх мешканці об'єднаються в ОСББ і самі профінансують чверть ремонту.

Але навіть якщо б городяни погодилися на таку пропозицію, у місцевого бюджету грошей вистачить тільки на 1% від будинків, які потребують капремонту.

Тим часом, закінчується термін експлуатації панельних хрущовок, і ніхто не береться гарантувати безпеку їх жителів. Разом з тим, цегляні п'ятиповерхівки, за словами експертів, можуть простояти і 150 років з моменту спорудження.

Опубликовано: 04.03.2017 22:54

«Хрущевки» могут сносить и без согласия всех жильцовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia