Читай.net     
♦ Экономика

Roshen виграв суд у російської сторони

Roshen виграв суд у російської сторони
Знаменита «президентська» кондитерська фабрика Roshen змушена була в суді відстоювати свої права. Її звинуватили в ухилянні від сплати податків і зажадали штраф розміром 13,5 млн. грн. Сума пристойна, навіть з урахуванням того, що фабрика працює нормально і отримує пристойні доходи. Цей факт не говорить про те, що варто вимагати від неї більше, ніж передбачено законодавчо.
Податківці наклали штраф, але його пішли оскаржити юристи фабрики в арбітражному суді по Липецькій області. Нещодавно оголосили рішення у справі, де резолюція говорить про те, що необхідно визнати дії і штраф податківців безпідставними та незаконними. Восени в суді буде розглянуто ще одну справу кондитерської фабрики проти податківців. У ньому мова піде про утримання 50 млн. рублів. Варто нагадати ще й про те, що Липецька кондитерська фабрика дуже знаменита і фігурує у багатьох справах. Так ще один знаменитий позов буде розглядатися в суді, де фабрика Roshen є фігурантом у справі про крадіжку коштів бюджету.
Басманский суд Москви в цьому році навесні заарештував майно підприємства. Користуватися майном можна, але ніяких дій з ним не можна робити. На території Росії кондитерській фабриці працюється з проблемами, але від цього ніхто не застрахований. Петро Порошенко свого часу прийняв рішення перевести виробничі потужності в РФ і порахував це більш вигідним маневром для отримання більшого прибутку.
За інформацією http://nter.net.ua.


Опубликовано: 22.07.2015 23:16

Roshen выиграл суд у российской стороныВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia