Читай.net     
♦ Экономика

МВФ висловився категорично проти закону про валютні кредити

МВФ висловився категорично проти закону про валютні кредити
Директор Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду Пол Томсен опублікував свою нову заяву, в якій говориться, що українська влада повинна утриматися від ухвалення семи фіскальних законопроектів, які планується винести на розгляд депутатів Верховної Ради України вже в самий найближчий час.
Із слів Пола Томсена, найвищі органи влади України зараз здійснюють дієві прогресивні рішення у відповідь на тривалі економічні проблеми. І, незважаючи на що дуже складну, що склалася в країні фінансову і економічну ситуацію, нам доводиться спостерігати з крайнім занепокоєнням за недавніми законодавчими ініціативами, які можуть завадити таким таким амбітним планам нового українського уряду. Йдеться, зокрема, про останній пакет, який складається з семи законопроектів у фіскальній системі.
Ухвалення цих законів зведе нанівець усі кроки, які були зроблені раніше урядом в контексті підтриманої Міжнародним валютним фондом програми в сферах реформи енергетичного сектора, пенсійної реформи і раціоналізації витрат.
За попередніми прогнозами, фіскальна вартість таких "популістичних" законопроектів може досягти приблизно 2ВП вже в нинішньому році і більше 3,5ВП в подальшому 2016 року. Таким чином, якщо ці законопроекти все ж будуть схвалені, вони зможуть істотно послабити поточні зусилля на шляху відновлення фіскальної стійкості і макроекономічної стабільності в Україні.
Окрему увагу Пол Томсен також приділив скандальному законопроекту про конвертацію валютних кредитів в гривневі. Він підкреслив, що відповідна ініціатива українських парламентарем стане важким вантажем на українські комерційні банки, а із-за них проблеми будуть перекладені на рядових вкладників і позичальників. Виграють від нового законопроекту лише деякі особи нашої країни.

Опубликовано: 18.07.2015 22:48

МВФ высказался категорически против закона о валютных кредитахВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia