Читай.net     
♦ Экономика

Рейтинг комфортних банків

Рейтинг комфортних банків


Український тижневик «Фокус» склав рейтинг найбільш комфортних банків, в який увійшли 30 відомих банків, що працюють по Україні.
Оцінювалися банки за різними параметрами: за кількістю банківських відділень, по наявності цілодобового call-центру щодо якості обслуговування, по наявності онлайн-банкінгу, за швидкістю адаптації до кризи, за кількістю власних і партнерських банкоматів і т.д.
Для клієнтів фізичних осіб складено ТОП-10 комфортних банків:
1. ПриватБанк
2. Державний ощадний банк України (Ощадбанк)
3. Укрсоцбанк
4. Брокбізнесбанк
5. Райффайзен Банк Аваль
6. Надра
7. Імексбанк
8. Сбербанк Росії
9. Хрещатик
10. УкрСиббанк
Можна вважати банк комфортним, якщо до нього не треба добиратися через усе місто. За цим критерієм поза конкуренцією виявився Ощадбанк, що має понад 5,5 тисяч відділень, і Приватбанк, що має 3,4 тисячі відділень по Україні. Також обидва банки лідирують за працюючим відділенням по суботах і після 18 годин по буднях.
Була проаналізована швидкість адаптації до кризи. Виявилося, що більшість банків вийшли в плюс після трьох років збиткової діяльності. У нинішньому році також відзначається позитивна динаміка.
Відносно іпотечних кредитів перспектив практично немає ні в кого. Більшість банків формально декларують цей вид кредитування, але на ділі кількість виданих кредитів маленьке. Великі гравці покинули даний сегмент.

Опубликовано: 10.06.2013 19:58

Рейтинг комфортных банковВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia