Читай.net     
♦ Экономика

Эксперты предупреждают

Эксперты предупреждают
Вже більше трьох тижнів у столиці України тривають протестні акції, а обстановка в країні панує тривожна і напружена. Однак, незалежно від обраної цивільної чи політичної позиції, нагальні питання від українців нікуди не поділися. Більше того, щоб потім, коли ситуація стабілізується, краще належним чином подбати про своє матеріальне становище. Аналітики «Майстер брок» запропонували кілька простих і практичних порад, як подбати про свої гроші.
Якщо ви хочете обміняти гривню на долари, то не чекайте падіння долара до кінця року. Краще придбати валюту зараз, а не в переддень урочистостей. Але якщо ви бажає зберігати свої заощадження, а термін депозитних вкладів добігає кінця в грудні, то краще дочекатися початку наступного року.
Експерти відзначають також, що зараз спостерігається зростання ставок на гривневі депозити, викликаний недоліком гривневої ліквідності. У найближчий тиждень процентна ставка може досягти максимальних значень. Зараз на тримісячний середній банківський відсоток депозит знаходиться в районі 16% річних. При цьому в даний час варто використовувати короткострокові тримісячні депозити, за якими повернення коштів припадає на кінець лютого - початок березня. На весну запланована наступна зустріч з питання підписання Україною угоди про Асоціацію з ЄС і на цьому фоні можуть виникнути непередбачені причини для різкого коливання валютних курсів.
 
Опубликовано: 14.12.2013 13:07

Експерти попереджаютьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia