Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Водії в Україні повинні включати фари вдень

Водії в Україні повинні включати фари вдень

Почалася осінь, тому видимість на дорогах стане набагато гірше. Через це в осінньо-зимовий період на українських дорогах діє правило, яке зобов'язує водіїв днем їздити з увімкненими фарами ближнього світла або ходовими вогнями. Природно, це правило стосується поїздок поза містом. Це не просто капризи ГУ Нацполіціі, а спеціальна міра для позначення транспортного засобу на дорозі в умовах поганої видимості.

Поліція не соромиться нагадати про те, що за порушення правил використання сигнальних вогнів або фар передбачений штраф, який є результатом протоколу про адміністративне порушення. Варіюватися він може в межах 425-510 грн. Це не така мала сума, щоб ігнорувати правило. Намагайтеся не забувати про нововведення і використовувати правила для поліпшення ситуації, а не навпаки. Зрештою, включення фар покликане убезпечити рух, позначити машину на трасі, щоб ви її бачили і вчасно зорієнтувалися. У такій ситуації хочеться, щоб кожен дотримувався простого правила, та й взагалі на дорозі, щоб правила дорожнього руху застосовувалися усіма однаково.

Також варто зауважити. Що статистика підтверджує, що зі зникненням даішників аварій на дорозі стало набагато більше. далеко не кожен використовує свій мозок для водіння, тому виникають різноманітні ситуації, здатні засмутити, розлютити і навіть вивести з себе. час покаже наскільки безболісним для нас буде заміна даішників поліцією, при тому, що завантаженість останніх не зменшилася.

Опубликовано: 20.09.2016 23:50

Водители в Украине должны включать фары днемВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia