Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Польща збільшує кількість електромобілів на дорогах

Польща збільшує кількість електромобілів на дорогах
Згідно з новою програмою розвитку, яка була оголошена в Польщі в липні, впродовж 10 років в країні повинна збільшитися кількість електромобілів до 1 мільйона. Проте, за минулий рік в Польщі з населенням в 38 млн чоловік було продано усього лише 427 електромобіля, тому уряд країни має намір створити усі умови для збільшення кількості електрокарів в містах. Крім того, планується збільшення виробництва електроавтобусів до тисячі в рік вже до 2020 року. Також польські громадяни отримуватимуть субсидії і податкові пільги у разі придбанняелектромобілів.
У теж час, європейці невдоволені занадто високими цінами на електрокари і недостатньою кількістю станцій для їх заряджання. Проте, попит на імпортні уживані авто в Польщі залишається досить високим. І цього року цей показник може перевищити 900 тисяч легкових автомобілів. Минулого року в країні було зареєстровано 320 тисяч нових автомобілів.
Варто відмітити, що 90% деталей для електрокарів робиться на території Польщі. А для задоволення попиту серед європейських автовиробників велика південнокорейська компанія оголосила про будівництво в Польщі заводу по виробництву акумуляторів дляелектрокарів.
Ще одним поштовхом для підвищення попиту на електромобілі в Польщі стане кар-шерінг. Проекти по спільному використанню електромобілів хочуть впровадити у Варшаві і Кракові - по 200 автомобілів на кожне місто. Завдяки допомозі Брюсселю в Польщі було встановлено декілька сотень станцій для заряджання таких авто. А в Щеціні регіональним природоохоронним фондом видаються пільгові кредити на купівлю електрокарів, процентна ставка яких складає усього лише 2 відсотки.

Опубликовано: 22.08.2016 22:07

Польша увеличивает количество электромобилей на дорогахВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia