Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Техогляд повертається в Україну

Техогляд повертається в Україну
Уряд приступив до розробки законопроекту, який передбачає введення обов'язкового техогляду для легкових авто. У Верховну Раду на розгляд документ буде поданий вже у кінці поточного року і обов'язкова перевірка технічного стану легкових автомобілів буде введена або наступного року, або через рік. Введення техогляду для легкових авто проводиться згідно з директивою, яку Україна виконуватиме згідно із зобов'язаннями у рамках асоціації, яка була підписана з Євросоюзом. Кабінет міністрів вже розробив принципи впровадження даної
директиви.
Міністерством інфраструктури була розпочата розробка необхідного законопроекту. І після того, як новий закон буде ухвалений Кабміном і відповідними міністерствами будуть розпочаті роботи по розробці необхідних актів, які передбачатиме новий закон. Відносно точних термінів впровадження техогляду доки нічого невідомо, проте згідно з директивою його впровадження має бути зроблене не пізніше 2017 року.
Крім того, поки немає точного визначення самої процедури ТО. Очевидно, перевірку машин можна буде здійснювати на сертифікованих станціях обслуговування. Що дозволить водіям не їздити додатково на спеціалізовані СТО, просто проходження техогляду буде вказано в сертифікаті. Отже, обов'язковий техогляд автомобіля можна назвати додатковою діагностикою з метою виявлення і усунення неполадок. І після цього водій зможе отримати сертифікат безпеки.

Опубликовано: 03.11.2015 16:32

Техосмотр возвращается в УкраинуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia