Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Безпечне управління автомобілем, якщо на дорозі туман

Безпечне управління автомобілем, якщо на дорозі туман
При туманній погоді людині складно точно визначити відстань через те, що в таких умовах усі предмети здаються розташованими далі, ніж виявляється насправді. Із-за оптичного обману, а також людської безпечності під час туману ДТП на дорогах відбуваються набагато частіше. Тому для того, щоб не потрапити в аварію варто враховувати те, що якщо видимість обмежена, то тут ніякої ролі не грає ні марка вашого авто, ні водійський стаж. У таких умовах працюють тільки обережність, сталеві нерви і відповідальність водія.
Якщо на дорозі стоїть туман, то поїздку варто відкласти до тих пір, поки він розсіється. А якщо вже їхати треба терміново, то дотримуйтеся деяких правил. Постарайтеся, щоб лобове скло вашої машини було чистим, оскільки густину туману надає бруд на стеклах. Також перешкоджайте їх запітнінню. Для цього варто включити обігрів і вентиляцію салону. Їхати треба з включеними протитуманними фарами, а за відсутністю таких, включайте фари ближнього, але не далекого світла. Збавте швидкість - вона має бути не більша, ніж половина відстані видимості. При видимості в два метри, варто зупинитися і поставити автомобіль на узбіччі траси.
В умовах туману особливо важливо дотримуватися безпечної дистанції, уникати обгонів і маневрування. При гострій потребі фарами або сигналом попередите про необхідність маневру усіх оточуючих. Під час зупинки не забудьте включити аварійну сигналізацію.
Туман сильно вимотує водіїв, тому при відчутті втоми необхідно зупинитися і відпочити із закритими очима. Рух можна відновити тільки при повністю відновлених силах.

Опубликовано: 10.11.2015 17:21

Безопасное управление автомобилем, если на дороге туманВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia