Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Міська влада Києва продовжує боротися з незаконною забудовою

Міська влада Києва продовжує боротися з незаконною забудовою
Труханов острів став найулюбленішим місцем відпочинку для жителів Києва, особливо там добре відпочивати влітку. Проте останніми роками цей острів втрачає свою привабливість для киян із-за антисанітарії на місцевих пляжах, гір сміття, що не вивозиться, закритих спортмайданчиків і туалетів, які не працюють.
Окрім цього зона відпочинку на острові нестримно скорочується із-за зведення незаконних об'єктів. Як з'ясувалося, тут з розмахом відбудовуються неймовірній розкоші особняки, розважальні комплекси, які мають власні причали і басейни. А дитячий табір перетворився на величезний ресторан. І подібних об'єктів налічується десятки.
Тому Київрада вирішила створити спеціальну комісію, яка повинна зайнятися перевіркою законності забудови усіх об'єктів і будівель, мереж комунікацій, МАФів і законності фактів передачі земельних ділянок по усій території Труханового острова. Комісія повинна розібратися, кому належить уся та нерухомість і в яких цілях вона використовується.
Всього на роботу спеціальної комісії відведено шість місяців. І вже через три місяці від неї хочуть почути попередній звіт. Голова комісії вже звернувся із закликом до усіх, хто небайдужий до цього питання, приєднатися до їх роботи і конкретно виклав перелік завдань. Сюди входить фіксація на фото і відео усіх об'єктів із землі, оскільки аерозйомка вже зроблена. Також потрібна перевірка відповідності кадастрам, а також відповідним рішенням Київської ради. Також пропонується висвітлювати роботу комісії в ЗМІ.

Опубликовано: 16.07.2015 16:18

Городские власти Киева продолжают бороться с незаконной застройкойВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia