Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Більше 60 мільйонів авто відкликані в Америці

Більше 60 мільйонів авто відкликані в Америці
З початку 2014 року в Америці було відкликано до 60 мільйонів автомобілів. Навіть легендарна Toyota Camry відкликала по всьому світу 170 000 автомобілів власного виробництва. За даними автомобільного сегменту відкликаних автомобілів понад 60,5 мільйонів одиниць. Таке число відкликаних автомобілів катастрофічно. За всю історію автомобільної промисловості така кількість рекордно. Про це повідомило агентство авто Bloomberg.
Старший аналітик Кребс Мішель завив, що автомобільні виробники не бажають, щоб їх звинувачували в якійсь повільності. Саме тому вони постійно зволікають зі своїми рішеннями про відкликання автомобілів. Така тенденція буде діяти і не зміниться, тому що багато виробників використовують одні й ті ж автомобільні запчастини.
Приміром General Motors з січня по листопад відкликала до 27 мільйонів машин. Відзначимо, що значна частина з них відкликані через дефекти з ключем запалювання. Саме цей дефект став причиною загибелі 42 осіб в Америці.
Саме тому компанія виділила майже три мільйони доларів на усунення даних дефектів. Несправність подушок безпеки також послужили причиною відкликання 8000000 авто. Ці подушки розкриваються дуже сильно, і тим самим завдають ушкодження водію та пасажиру.
Однак парадокс американський полягає в тому, що незважаючи на відгуки автомобілів, продажі зросли майже на 6% .Такий показник перевищує показник 2006 року.
Volkswagen AG також відкликав 100 тисяч авто марки Audi через проблеми з подушками безпеки. Ці автомобілі були останніх моделей.

Опубликовано: 23.12.2014 18:20

Более 60 миллионов авто отозваны в АмерикеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia