Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Будинок з триповерховим гардеробом продають у США

Будинок з триповерховим гардеробом продають у США
Різні новинки у сфері нерухомості постійно радують людський погляд. І ось чергове диво в нерухомості. В Америці побудували і продають будинок з гардеробів в три поверхи. Для справжніх модніц- це прекрасне придбання. Сам же гардероб розташований на площі 914 метрів квадратних. І це тільки лише гардероб. Зовсім недавно на продаж в Америці виставлений був даний будинок з величезним гардеробом. Експерти з'ясували, що на сьогоднішній день це найбільший особняк, в якому є триповерховий гардероб. Ціна особняка пристойна і складає $ 12,9 мільйонів американських доларів. Про це повідомляє Houston Press. Сам же будинок має размер1,6 тисячі квадратних метрів. У будинку гармонійно знайшли своє місце 20 кімнат. А гардероб займає площу в 914 квадратних метрів.
Перший поверх даного житлового приміщення використовувався під прикраси, аксесуари та сумки. На його другому поверсі будуть зберігатися взуття і одяг, капелюхи і натуральні хутра. На цьому поверсі також було виділено значний простір для проведення заходів або ж вечірок. Для чого саме призначався третій поверх особняка, поки не уточнюється.
Господиня неймовірного будинку Тереза Ромер розповідала журналістам, що після того, як продасть даний особняк, вона побудує новий, де гардероб буде набагато більше. Після того, як цей будинок показали по телебаченню в американському шоу Good Morning America, Тереза Ромер стала дуже відомою жінкою. ЇЇ стали впізнавати і запрошувати на найрізноманітніші заходи, пов'язані і дизайном інтер'єрів.

Опубликовано: 20.12.2014 14:18

Дом с трехэтажным гардеробом продают в СШАВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia