Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

У Британії працює автобус на фекаліях

У Британії працює автобус на фекаліях
У Британії вчені пустили на маршрут автобус, який їздить на паливі, а на відходах життєдіяльності людини. Міжміський автобус на фекаліях вчені назвали Bio-Bus.
Це перший дійсно автобус в Британії, який працює виключно на відходах життєдіяльності людини. Даний автобус здійснює проїзд між містами Брістоль і Бат. Єдиним паливом для даного транспортного засобу виступає биометан. Його отримують шляхом переробки органічних людських відходів. Про це на весь світ розповіла англійська газета The Daily Mail.
За словами технічних винахідників автобуса, для того, щоб бак в автобусі був повністю наповнений, необхідні відходи життєвої діяльності п'яти осіб. Повний бак дозволить автобусу проїхати 305 кілометрів. Також варто відзначити, що дане біопаливо згораючи, виносить у навколишнє середовище набагато менше вуглекислого газу, ніж дизельне паливо.
Даний автобус довів усім, що залишки життєдіяльності людини на сьогоднішній день є дуже важливими енергетичними речовинами. Також на біопаливо можна використовувати їжу, яка непридатна для вживання. Зібравши її і віддавши фахівцям можна отримати біопаливо.
Такого роду біопаливо в Західній Європі дуже популярно. Залишки їжі збираються в спеціальні баки і вивозяться на переробку. Британія йде в ногу з часом і таким паливом користуються в різних сегментах економіки. Тільки лише в самій Британії таким видом палива опалюється більше восьми з половиною тисяч приватних будинків.

Опубликовано: 16.12.2014 20:03

В Британии работает автобус на фекалияхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia