Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Італійським поліцейським пощастило

Італійським поліцейським пощастило


Італійська поліція отримала у користування відмінний суперкар Lamborghini Huracan, який став наступником моделі Gallardo. Ключі від машини начальнику відомства урочисто передав Штефан Вінкельманн , виконавчий директор марки. Серед іншого спеціального обладнання , яке має бути в автомобілі такого призначення , в оснащення увійшов холодильник для транспортування донорських органів.

Поліцейський суперкар отримав світло-синю розмальовку і був доповнений світлодіодними спецсигналами . Крім того , в автомобіль встановили комплекс відеофіксації порушень , кобуру для зброї , медичний дефібрилятор і радіозв'язок. Поліцейські передчувають початок роботи в такому унікальному автомобілі.

Двигун поліцейського авто Huracan особливим змінам не піддався : під капотом як і раніше знаходиться 5,2-літровий агрегат V10. Він видає 610 кінських сил ( при 8250 оборотів в хвилину) і 650 Нм крутного моменту ( при 6500 оборотів в хвилину). З нуля до ста кілометрів на годину суперкар здатний прискорюватися всього за 3,2 секунди .

Купе Lamborghini Huracan було розсекречено ще наприкінці 2013 року. Світова прем'єра пройшла в березні на Женевському автосалоні. Є інформація про те , що на території РФ новинка коштує 11150000 рублів , а також що постачання автомобілів почнуться влітку . Про участь даної марки авто на інших ринках інформації поки не надійшло .

Опубликовано: 24.05.2014 19:29

Итальянским полицейским повезло



Ваше имя/Ник:

Комментарий:



Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia