Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Заміна покрівлі - складний процес

Заміна покрівлі - складний процес
Для власника приватного будинку питання ремонту покрівлі залишається актуальним практично завжди. Саме тому стару покрівлю найчастіше замінити на сучасну металочерепицю і на довгий час забути про цю проблему. Ось і ми до цього висновку прийшли не відразу. Якщо тече покрівля - необхідно знайти проблему і її усунути. Купили будинок відносно недавно, причому відразу знали про деякі його проблемах. Виявилося, що їх набагато більше і вони набагато масштабніше. Довелося спочатку замінити дах в декількох місцях, але пізніше при сильній зливі і цього виявилося недостатньо. Що робити? Довелося повністю замінити покрівлю. Тепер нітрохи про це не шкодуємо, оскільки змінили старий матеріал на сучасний, новий і якісний. Гарантія на нього 50 років, а це говорить багато про що. Укладання довірили професіоналам, що також важливо при укладанні покрівлі. Про що ж хочеться дійсно розповісти? Відкрила для себе величезний асортимент сучасної черепиці для приватних будинків.
З асортиментом продукції на ринку можна ознайомитися тут: http://www.gerardsystems.com.ua/profiles. Ви дуже швидко зрозумієте, що очі буквально розбігаються від такого асортименту. Ми вибрали яскраву синю металочерепицю, а в асортименті можна знайти дивовижні різні відтінки. Раніше такої краси просто не було. Наш будинок зараз найкрасивіший на вулиці! Варто відзначити, що тут і ціни досить демократичні. Дивились продукцію в різних магазинах, але тут поєднання ціни та якості виявилося оптимальним з нашої точки зору. До того ж, ми зупинилися на продукції з ефектом шумоізоляції. Не хочеться, щоб у зливу кожна крапля чулася на даху. Загалом власним вибором ми залишилися дуже задоволені. Сміливо можемо рекомендувати магазин і їхніх менеджерів. Довго підбирали металочерепицю, було багато питань, але жодного разу нам не відмовили менеджери в допомозі, а потім вже прийняли замовлення. Дуже задоволена, що знайшли сайт компанії Gerard, тому що висока якість за прийнятною ціною знайти не завжди вдається. Тепер усім друзям рекомендую звертатися до них. Власний досвід завжди потрібен для того, щоб використовувати його і ділитися з іншими.
Хочеться вірити, що на наступні 50 років я забуду про проблеми з покрівлею будинку, хоча роботи ще вистачає і всередині будинку, і з фасаду. Купівля приватного будинку вимагає капіталовкладень не лише на оформлення угоди, а й наступних. Ми були до цього частково готові. Тепер почнемо займатися іншими проблемами, але найголовніше - щоб покрівля будинку була в повному порядку.
Опубликовано: 06.05.2014 21:02

Замена кровли - сложный процессВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia