Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Купив мотоцикл і не можу натішитися

Купив мотоцикл і не можу натішитися
Нещодавно збулася моя мрія - купив собі мотоцикл. Вибирав дуже довго, підбирав комплектацію і результатом дуже задоволений. Ось уже обкатав його пару тижнів і готовий поділитися враженнями. Керувати мотоциклом прекрасно, давно не відчував себе настільки радісним. Не буду акцентувати увагу на марці мотоцикла, оскільки вибирав його під себе, а для когось він може здатися нудним або незручним. Природно, вибирав не найдорожчий, але зручний, швидкий і якісний. Обтічний дизайн - сама досконалість! Ще в юнацькому віці любив швидкість, а зараз стояв вибір між мотоциклом і авто. Розумію, що автомобіль набагато практичніше, але відмовитися від спокуси отримати бажане не зміг.
Мотолюбителі знають, що знайти гроші на те, чого хочеться, не завжди виходить. Доводиться імпровізувати, підбирати деталі, створювати якісний мотоцикл за прийнятну ціну. Добре це робити з постачальником, який може запропонувати не тільки готові вироби, а й деталі до них. Так довелося мені кілька замінити, щоб отримати бажане. Важливо, щоб на мотоциклі було комфортно їхати, безпечно і щоб він був простий в управлінні. Я вибирав собі мотоцикл для міських доріг. Може і за місто якось поїду, але переважно по трасі, тому не вважав за потрібне морочитися щодо поїздок по бездоріжжю. Також мотоцикл варто підбирати з урахуванням росту, ваги, за зовнішнім виглядом. Якщо не врахувати власні параметри, то управляти таким чудом техніки буде дуже навіть не просто. Для покупки я вибрав Motokvartal. Мені магазин порекомендував знайомий з особистого досвіду. Тепер і я можу його порадити. Якісні мотозапчастини в українському інтернет-магазині дозволять не просто вдосконалити будь-яку модель, але й швидко відновити працездатність будь-якого механізму. При будь поломці менеджери швидко підберу вам деталі на заміну і оформлять замовлення.
Оскільки досвід водіння у мене є, то я вибирав для себе ідеальний варіант по дизайну і начинці. Якщо ви в чомусь не впевнені, то варто запитати рада фахівців. Менеджерів в Motokvartal можу сміливо радити. Таке враження, що вони самі постійно їздять на мотоциклах, самі з легкістю зможуть замінити будь-яку деталь. Мені з ними працювати сподобалося, та й новий мій "кінь" приголомшливо поводиться на дорогах. Всім бажаю, щоб ваші мрії збувалися. Не шкодуйте для цього власні зусилля і кошти, оскільки воно того варто.
Опубликовано: 06.05.2014 17:44

Купил мотоцикл и не могу нарадоватьсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia