Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Привабливий автомобіль

Привабливий автомобіль
На автомобільному ринку в минулому році з'явився новий кросовер від Інфініті - QX80. Хоча не можна сказати, що він новинка. Швидше, він є перейменованою версією кросовера QX 56. При цьому "нутрощі" QX80 мало чим відрізняються від QX56, але цей факт не може кинути тінь на імідж виготовлювача. Тому Infiniti QX 80 залишається як і раніше привабливим автомобілем класу преміум для бажаючих придбати розкіш.
Справедливості заради, такий об'ємний і помітний автомобіль не всім до смаку. З одного боку, авто легко упізнається по динамічним формам кузова, значному екстер'єру, своєрідною елегантності і потужності, що змушує автодизайнерів сперечатися. З іншого боку, такий інтерес є свого роду рекламою автомобілю, тому популярність Infiniti QX 80 зростає. Нескладно і придбати запчастини інфініті, що значно полегшує проблеми автовласників. Досить звернутися на сайт http://japan-cars.com.ua/cars/infiniti/ - і будь-яка запчастина за розумні гроші буде куплена.
Кузов автомобіля жорсткіше, ніж у попередньої моделі. І в ньому проведена переробка точок кріплення, а також посилена конструкція і використані більш міцні матеріали. Хочеться відзначити, що завдяки останньому рестайлінгу аеродинамічні властивості кузова помітно покращені. Це вийшло зробити за рахунок зниження коефіцієнта опору аеродинаміки до 0,37 Сх. Габарити Інфінті QX 80 досить значні: довжина кузова - майже 5300 мм, ширина авто - 2030мм, довжина колісної бази - трохи більше 3000 мм, висота - майже 2000 мм. Повна маса QX80 майже три тонни.
Унікальний і салон Інфініті QX80: його можна бачити як в семимісцевому, так і в восьмимісному варіантах. Це залежить від другого ряду сидінь. Він може бути як звичний нам "диван" тримісний, так і у вигляді роздільних крісел. Одне "але" - третій ряд крісел досить близько розташований до другого, тому ймовірно тільки дітям буде комфортно на такій маленькій площі. Infiniti QX80 має поруч додаткових функцій типу вентиляції, підігріву, набору регулювань і т.п. Багажник об'ємом 470 літрів при встановленому третьому ряді крісел може перетворитися на обсяг 1400 літрів при складеному ряді.
Ззаду багато вільного простору, тому рівень комфорту зіставимо хіба що з седанами класу преміум. Infiniti QX80 часто рекомендують тим, хто любить кататися з водієм на великій машині. Купуйте розкішне авто і заздрісні погляди автолюбителів на ваш Infiniti QX80 забезпечені!
Опубликовано: 20.02.2014 17:44

Привлекательный автомобильВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia