Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

«Нива» нового покоління

«Нива» нового покоління


У розпорядженні журналістів з'явився малюнок, що зображає Lada 4x4 нової генерації. Це зображення слід вважати першим, що дає реальне уявлення про те , як виглядатиме легендарний ВАЗівський позашляховик у другому поколінні.
Старт виробництва нової Lada 4x4 має відбутися в грудні 2017 року, а купити Lada 4x4 другого покоління можна буде з початку 2018 року. Про новинку відомо поки небагато - серед варіантів платформи розглядалися і повністю нова , і суттєво модернізована елементна база . По ідеї , зараз рішення вже прийнято - ясність у цьому питанні повинна була наступити в грудні минулого року.
Нова Lada 4x4 підросла в габаритах , успадкувавши при цьому тридверну версію кузова та стильові риси. Задній звис буде трохи більше, що має зробити багажник вмістимим. Автомобіль отримає двигуни , що відповідають екологічним нормам Euro -5 і Euro - 6 , а в якості основного варіанту трансмісії буде «механіка». Варіант з АКПП можливий у тому випадку , якщо вдасться зберегти позашляхові властивості версії з «автоматом» на належному рівні , адже нова Lada 4x4 буде як і раніше позиціонуватися як стовідсотковий позашляховик, а не кросовер. Ціна на нову Lada 4x4 повинна несильно відрізнятися від нинішньої - позашляховик вирішено зберегти в колишньому ціновому сегменті. Виробництво позашляховика , за повідомленням АвтоВАЗу, буде модернізовано.

Опубликовано: 24.01.2014 20:09

«Нива» нового поколенияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia