Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Юридично незакріплена нерухомість

Юридично незакріплена нерухомість
У будь-якому мегаполісі можна сьогодні зустріти новий тип нерухомості - це апартаменти. Санкт-Петербург не обійшли стороною ці нововведення - оголошення про продаж апартаментів можна зустріти там на кожному кроці. Хочеться відзначити, що апартаменти не закріплені юридично як сегмент нерухомості, в законодавстві РФ немає такого поняття. Крім того, тим же законодавством апартаменти представлені як нежитлова нерухомість, що підтверджено багаторічною практикою арбітражних судів. Особливо популярні новобудови Санкт-Петербурга як великі об'єкти з великими площами новобудов.
Головна відмінність апартаментів - це їх призначення. Якщо житлове приміщення призначається для проживання як тимчасового, так і постійного, то апартаменти - виключно для тимчасового. Решту відмінностей наведемо нижче, кому цікаво ознайомитися:
- Якщо апартаменти придбані для організації офісу, то власникові не потрібно міняти статус приміщення, тобто перетворювати його в нежитлове;
- Якщо власник апартаменту реєструється як індивідуальний підприємець, то на нього не стане поширюватися податкове майнове відрахування;
- Прописатися в апартаментах не можна, оскільки це приміщення нежитлового типу;
- Платити за комунальні послуги власнику апартаментів доведеться за тарифами як для нежитлових приміщень;
- Для апартаментів не працюють нормативи, придумані для приміщень житлового типу, тому при бажанні перепланування погоджувати проекти ні з ким не потрібно.
Таким чином, можна підвести певний підсумок: апартаменти не рівні квартирам. Скоріше це просто зручні номери в готелі, оснащені всіма послугами. Так що якщо такі умови не підходять - для вас ціни на квартири в Санкт Петербурзі!
Вище ми говорили, що апартаменти все ж користуються попитом. Значить, їх все-таки купують. Хто ж купує їх? Найчастіше це люди, для яких прописка і реєстрація зовсім не важлива. Власники великого бізнесу, іноземні діячі, політики, загалом, ті, хто прибуває в місто у відрядження. Їм важливо місце розташування і наявність всіх життєво важливих умов, а не реєстрація. Також їх купують для подальшої здачі в оренду. До речі, хочеться зауважити, що будівельні компанії намагаються в міру можливості дотримуватися під час будівництва всі норми, які пред'являються до житлових приміщень. Власники апарт-готелів користуються апартаментами як повноцінними номерами готельного сервісу, отже, і перевагами цього бізнесу.
Опубликовано: 27.01.2014 20:28

Новостройки Санкт-Петербурга - Юридически незакрепленная недвижимостьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia