Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Кращий водій в Києві: таксисти борються за перемогу

Кращий водій в Києві: таксисти борються за перемогу

Серед нескінченного розмаїття усіляких конкурсів і змагань , спортивних і художніх , серйозних і жартівливих , досі не чули про рейтинг водіїв. І дарма, адже цієї професії притаманні багато критерії , здатні стати мірилом оцінки майстерності її представників. Але , якби подібне змагання дійсно існувало , то співробітники київських служб таксі могли б не тільки взяти у ньому участь , а й скласти один одному неабияку конкуренцію . Адже більшість водіїв по праву відповідають званню справжнього профі .

    
Давайте уявимо , що оголошено конкурс серед водіїв таксі , і спробуємо самостійно спрогнозувати його результати. Для аналізу будемо використовувати власний досвід використання сервісу таксі , відгуки пасажирів - киян і дані самих служб таксі. На основі цієї інформації та будуть зроблені висновки про те , в який же компанії працює кращий таксист Києва .

    
Спочатку визначимо , які критерії варто розглядати при складанні рейтингу , і які з них слід вважати визначальними , а які - другорядними. Без сумніву , на перший план треба винести відразу кілька параметрів , а саме ввічливість ( тактовність , а також знання норм етикету та їх застосування ) по відношенню до пасажирів та іншим учасникам дорожнього руху; грамотність ( ідеальне знання та дотримання правил дорожнього руху); привітність . Крім того , дуже важливі для шофера таксі пунктуальність , знання міста (основних магістралей і додаткових об'їзних шляхів) , охайність ( в одязі та салоні машини) і загальна ерудиція (якщо пасажир захоче поговорити ) . Серед додаткових рис можна назвати уважність , ненав'язливість (якщо розмовляти пасажир не захоче ) і дбайливе ставлення до тварин (багато клієнти замовляють послугу перевезення домашніх вихованців ) . Саме ці якості , і в комплексі , і кожне окремо , визначають враження , яке водій справляє на клієнтів, і імідж всієї компанії -перевізника.

    
Отже , зіставивши оцінки , ми дізналися , як виглядає трійка лідерів. Трьома службами таксі в Києві , є роботодавцями кращих водіїв , виявилися:

        
Джокер таксі
        
Гранд таксі
        
Де- люкс таксі

    
Але на цьому боротьба за лідерство не закінчується , а тільки переходить на свій заключний , найбільш напружений етап .

    
В результаті фінального підрахунку голосів служба жартівник - taxi.kiev.ua / випередила суперників. Визначальним моментом стали відгуки клієнтів , кожен з яких захотів висловити подяку за якісне обслуговування. А оскільки саме для комфорту пасажирів і працюють перевізники , то наш уявний кубок ми передаємо цій службі таксі.

Опубликовано: 20.01.2014 10:29

Лучший водитель в Киеве: таксисты борются за победуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia