Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Чи потрібна клієнтоорієнтованість в автотранспортному бізнесі?

Чи потрібна клієнтоорієнтованість в автотранспортному бізнесі?

Практика показує, що найчастіше оновлення парку автомобілів і штату професійних водіїв виявляється недостатньо для підвищення прибутковості автотранспортної компанії. У такій ситуації єдиним ефективним варіантом є впровадження клієнтоорієнтованої стратегії .

    
Сучасний автотранспортний ринок досить складний для виживання. Перенасичений однотипними пропозиціями і характеризується досить помірним попитом , він відрізняється жорсткою конкурентною боротьбою .

    
У таких умовах реальним « рятувальним кругом» для автотранспортної компанії є організація ефективних взаємовідносин з клієнтами. Вибудувати клієнтоорієнтований бізнес можуть допомогти галузеві CRM -системи Terrasoft для логістики , створені з урахуванням професійної специфіки.

    
Одним з найбільш ефективних рішень для автоперевезень є додаток T- Trans на платформі Terrasoft , пропоноване компанією « Бізнес технології». Система дозволяє автоматизувати роботу із замовниками , організувати ефективний облік перевезень і вибору техніки , а також дає можливість оптимізувати фінансову діяльність підприємства .

    
Практично відразу після впровадження це ПЗ починає працювати на клієнта , забезпечуючи компанії повну інформацію про замовників , а також дані про наявний у розпорядженні фірми автотранспорті та перевізниках . Додаток систематизує і зберігає клієнтську історію щодо кожного замовника , фіксуючи його уподобання , побажання та скарги . Це дозволяє компанії обслуговувати кожного конкретного клієнта в максимальній відповідності з його очікуваннями.

    
Вибудовуючи позитивні взаємини з клієнтом , не можна забувати і про якість сервісу. Галузева CRM забезпечена функцією відстеження заявок на перевезення. При цьому кожна заявка обробляється відповідно з регламентованим бізнес- процесом , що виключає можливість помилок і недоліків з вини менеджера .
    
При використанні CRM- програми для логістики компанія, що займається автоперевезеннями , отримує наступні вигоди :

    
1 . Постійного і лояльного замовника , повністю задоволеного обслуговуванням , завдяки тому , що менеджер завжди точно знає , чого чекає клієнт.

    
2 . Розширення клієнтської бази без додаткових маркетингових витрат - за рахунок позитивних відгуків та рекомендацій з боку своїх поточних задоволених клієнтів.

    
3 . Можливість швидко оцінити потенціал певного замовника (на основі клієнтської історії) і прийняти рішення про подальшу тактику спілкування з ним.

    
4 . Зміцнення конкурентних позицій компанії і , як наслідок , збільшення її прибутковості .

    
Таким чином , галузеве автоматизоване рішення дозволяє вести облік перевезень , а також поповнювати базу даних, що стосуються автопарку і водіїв. Крім того , інструменти системи дають можливість ввести функцію реєстрації поломок , техоглядів і запрограмувати автоматичний розрахунок вартості кожного конкретного перевезення .

    
Джерело: http://www.terrasoft.ua/

Опубликовано: 31.10.2013 18:12

Нужна ли клиентоориентированность в автотранспортном бизнесе?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia