Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

фортеця на колесах

фортеця на колесах

Фахівцями компанії Texas Armoring. Був запропонований пакет доопрацювань для позашляховика з вироблений компанією Mercedes-Benz.
Шести колісна модель, була представлена навесні минулого року на автомобільній виставці. Цей величезний позашляховик створений на основі шасі пікапа, що складається, ось уже кілька років, на озброєнні в австрійських збройних силах. Під капотом автомобіля розташований двигун з об'ємом в п'ять з половиною літра з двома турбінами потужністю в п'ятсот сорок чотири кінських сили.

Ось цей брутальний, з вигляду, автомобіль фахівці інженери Texas Armoring вирішили перетворити в справжній броньовик. І у них це вийшло. Тепер Скла і кузов автомобіля, здатні витримати невеликий штурм. Автомобіль захищає пасажирів від дії гвинтівки М - 16 і автоматних черг автомата Калашникова. Машина броньована на стільки, що її загальна вага перевищить тисячу кілограм.

Обмежений випуск цих авто, продиктований політикою підприємства. Для того щоб отримати цю рухому фортеця у свій гараж, замовнику необхідно внести авансом - сімдесят п'ять відсотків від загальної вартості. І повірте, це не малі гроші. Броньований автомобіль G 63 AMG оцінений в один і три мільйони доларів, що в два рази дорожче його « основної версії».

У цьому році прийом замовлень, на позашляховик, покращений американськими авто - фахівцями вже закінчений. Імена замовників, кількість випущених автомобілів тримається в найсуворішому секреті. Хоча навряд чи їх дуже багато. Адже навіть тираж звичайних, не броньованих G 63 AMG, не великий. Стало відомо, що Mercedes-Benz буде випускати не більше тридцяти одиниць автомобілів в рік.

Опубликовано: 05.10.2013 21:26

крепость на колесахВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia