Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Bolefloor (Нідерланди) масивна дошка

Bolefloor (Нідерланди) масивна дошка

На сьогоднішній момент , наш ринок рясніє різноманіттям підлогових покриттів , що радує , але і створює якесь сум'яття при виборі , заплутатися дуже можливо. Свій вибір ми робимо усвідомлено , покладаючись як на здоровий глузд , так і на « симпатію » , який проявляють до зовнішнього вигляду виробу. Слід пам'ятати , що будь-яке підлогове покриття , яким би красивим вам не здалося , має володіти такими властивостями - надійністю , якістю , зносостійкістю. Все це характерно для паркету. Це одне з кращих , найактуальніших підлогових покриттів з масою переваг . Крім вищезазначених , ще одним плюсом стає естетичність. Підлоги з масивної дошки будуть служити вам довгі роки і стануть прикрасою інтер'єру вашого будинку , квартири , офісу.

Ламінат Донецьк набагато якісніше будь-якого виробника з України , изходя з цього Паркетна дошка для підлоги Bolefloor це голландське якість за невеликі гроші. Вона вже встигла завоювати країни далекого і ближнього зарубіжжя. Адже продукція виготовлена ​​з кращих матеріалів , екологічних і міцних . Служити така підлога буде дуже довго без нарікань.

Нескінченні розмови про натуральність дерева вже не виробляють на покупця належного враження , адже на цьому спекулюють багато продавців . Але « Bolefloor » погіршили поняття природності і натуральності масивної дошки. Це перша і єдина в світі компанія з виробництва масивної дошки природних геометричних форм ( природні , нерівні стики ) . Життя - не пряма лінія , так компанія Bolefloor поклала початок свіжому напрямку виробництва підлогових покриттів в світі. Ці унікальні підлоги підлог з нерівними поздовжніми крайками дощок раніше проводилися вручну невеликими кількостями . Виробникові вдалося оптимізувати виробництво за рахунок впровадження кращих розробок сучасної науки.

У « Bolefloor » природні гармонійні лінії поєднуються з природною красою ясена , дуба , клена , вишні та горіха .

Цей унікальний дизайн підлоги « Bolefloor » гарантує 100 % ексклюзивність . По-перше , в природі немає двох однакових за формою стовбурів дерева. Тому не буде двох однакових дощок. По-друге , на унікальному обладнанні з комп'ютерною програмою , краю необрізної дошки після вирубки і розпилу скануються . Інформацію зберігають в базі заготовок. До кожного замовлення програма автоматизованого проектування і виробництва , оптимізує алгоритми компонування , підбираючи дошки 100 % стикуються один з одним. «Підлоги в моєму будинку - єдині в світі! Аналога ні в кого немає ... » - можна і похвалитися !

Виробник скоротив до мінімуму кількість відходів завдяки технології використання системи автоматизованого проектування та виробництва ( CAD / CAM) та інноваційних оптимізують алгоритмів компонування дощок. Такий підхід до роботи виводить на новий рівень виробництво масивної дошки - більше дощок - менше деревини використовується . Зупинивши свій вибір на масивній дошці « Bolefloor » , Ви стаєте учасником програми збереження природних ресурсів .

При укладанні масивної дошки « Bolefloor » технолог точно заміряє ваше приміщення , а програма оптимізації компонування дошки підраховує точну кількість необхідного матеріалу . Клієнт не купує продукцію про запас , а витрати йдуть на кількість рівне площі кімнати . Це дозволяє заощадити від 5 до 15 % вартості в порівнянні з традиційною масивною дошкою .

До кожного замовлення виробник « Bolefloor » у прямому сенсі цього слова підходить індивідуально. Унікальність продукції цього зобов'язує . Фахівці залишаються з вами протягом усього періоду виробництва і укладання дошки. Розробляється схема розкладки дощок на об'єкті , а кожній дошці присвоюється свій ідентифікаційний номер , що дозволяє з легкістю відтворити подібну плашку при необхідності.

Якщо ви цінуєте якість і оригінальність - масивна дошка « Bolefloor » стане кращим вибором для підлоги у вашій оселі.

Опубликовано: 08.10.2013 21:05

Bolefloor (Нидерланды) массивная доскаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia