Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Будинок вартістю в "дуже дорого"

Будинок вартістю в
На березі озера Вашингтон стоїть будівля в чотири поверхи, яка на ділі є восьмиповерхова, тому що інша площа прихована під землею. Так Білл Гейтс вирішив проблему з ПДВ: підземна територія не обкладається податками, а надземна обходиться власникові "всього" в 1 мільйон доларів на рік. На сьогодні це найдорожчий "розумний" будинок у всьому світі. Творець корпорації Microsoft володіє власністю, оціненої в 55 мільйонів доларів. У будинку двадцять чотири санвузли, дванадцять кімнат, танцзал, кінотеатр, картинна галерея, бібліотека, басейн.
Система вентиляції, обігрів та охолодження будинку здійснюються безперебійно, через спеціальні теплообмінники. Природне сонячне світло надходить у підземну частину будинку, для якої мети був протягнутий кабель протяжністю 84 км з оптоволокна. Автономне безперебійне електроживлення незалежно від зовнішніх обставин захистить будинок, навіть якщо по всій окрузі відбудеться відключення енергії.
Безпека будинку коштувала Гейтсу чимало. Хоча охоронців, як таких, у нього небагато. Та й навіщо? Мережа відеокамер по території будинку, по периметру, на колонах гарантують надійність і захист. А RFID-мітки на автомобілях прислуги і власника дозволяють зчитувати всю інформацію про них. Але відвідувачам доведеться туго. Щоб отримати перепустку в "святиню" мільярдера, потрібно пройти дуже ретельний контроль, поспілкуватися з сек'юріті і тільки після отримати спеціальну шпильку-маячок. Ймовірно, мало кому з цікавих журналістів вдавалося проникнути в "розумний" будинок, тому що питань більше, ніж відповідей. Приміром, яка марка техніки є в будинку? Чи користується Гейтс "плодами" Panasonic, Либхер або Philips? Який сам власник в домашній обстановці? Чи є тварини і багато іншого? Одне відомо точно - таємницю "розумного" будинку нам не дізнатися, тому що проект його розроблявся під грифом "таємно". Інженери і розробники пов'язані довічної підпискою про нерозголошення таємничості самого досконалого і найдорожчого будинку.
Незважаючи на "вселенські" таємниці, вдалося дізнатися, як Гейтс любить відпочивати. Для цього в будинку двадцятиметровий басейн з водою, яка ароматизується залежно від погоди. Музичний фонтан вражає тим, що змінює звуковий супровід, колірну гаму і натиск води при наближенні до нього. Є відмінний танцзал з проекторами і розсувними стінами, який може непомітно міняти свою конфігурацію. Що-що, а відпочивати знамениті мільярдери люблять зі смаком і дорого!
Опубликовано: 21.08.2013 21:10

Дом стоимостью в "очень дорого"Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia