Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Розрахунок стелі

Розрахунок стелі

Натяжні стелі в даний час є досить популярною конструкцією, практичною у застосуванні. Даний вид покриття не вбирає жири, не накопичує пил, конденсат і статичну електрику, що дозволяє встановлювати їх не тільки в офісних та житлових приміщеннях, але і в басейнах і ванних кімнатах.

При всіх позитивних якостях, властивих натяжним стельових конструкцій, актуальним залишається питання: скільки коштує зробити натяжну стелю?

Здавалося б, порахувати натяжна стеля досить просто: необхідно площа приміщення помножити на ціну квадратного метра покриття, яка будівельними фірмами вказується за одиницю прямокутного полотна. Але приміщення не завжди має таку форму. Наявна в кімнаті ніша збільшує кількість кутів, а відповідно і вартість стелі. Проходить в кімнаті стояк центрального опалення також сприяє зростанню розкрою поверхні, що тягне за собою подорожчання. Криволінійну ділянку стіни теж припускає додатковий обрахування.
При монтажі освітлення в полотка до витрат можна додати ціну за установку люстри або точкових світильників, не беручи до уваги саму вартість освітлювальних приладів.

Монтаж стелі в санвузлі, обробленому керамічною плиткою, має на увазі пророблення в стінах отворів для кріплення профілів, що є досить дорогою операцією.

При установці стелі ПВХ, ширина полотна якого становить не більше 3,6 метрів, вартість зварних швів вважається окремо.

Якщо потрібно порахувати натяжна стеля, важливо включити сюди вартість заглушок, що додають поверхні завершений вигляд і устанавливающихся зазор між стіною і полотном. Даний матеріал застосовується при ідеальній рівності стін; наявність найменшої кривизни поверхні стелі камуфлируется за допомогою стельового плінтуса, який має невисоку вартість, але його установка оплачується окремо.

У підсумку, залежно від призначення приміщення, його площі і форми, первісний підрахунок вартості стелі буде відрізнятися від остаточного в півтора - три рази. Враховуючи довготривалість служби натяжних стель і їх високоякісні характеристики при експлуатації, подразумевающие відсутність необхідності в ремонті протягом тривалого періоду, вартість вкладених в монтаж даної конструкції засобів окупить себе з лишком.

Опубликовано: 17.05.2013 08:36

Расчет потолкаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia