Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Табу на спецсигнали

Табу на спецсигнали
Віктор Янукович підписав закон посилює відповідальність за встановлення і використання спеціальних сигнальних пристроїв.
Закон № 4082-VI «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення порядку встановлення і використання спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв» Підписаний Президентом істотно збільшує штраф за порушення подібного характеру.
Так, штраф за порушення порядку встановлення і використання спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв на автомобілях збільшений в п'ятдесят разів.
Розмір - 2500-3000 неоподатковуваних мінімумів доходів, обов'язковою є конфіскація спеціальних звукових і світлових сигнальних пристроїв.
Зміни передбачають - підстава для тимчасового затримання водія є порушення вимог щодо встановлення та використання спеціальних звукових або світлових сигнальних пристроїв.
Також, за новим законодавством, співробітник ДАІ має право в разі тимчасового затримання транспортного засобу забороняти експлуатацію до демонтажу спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.
Закон вступить в силу через 6 місяців з дня опублікування.
Опубликовано: 03.03.2012 23:08

Табу на спецсигналыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia