Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Иженери Audi дивують

Иженери Audi дивують
Інженери Audi працюють спільно з партнерами над певними нововведеннями. Перше - асистент паркування в гаражі. Мається на увазі обмін даними під час в'їзду на парковку, тоді центр управління «спілкується» з авто та вказує йому напрямок до незайнятому місцем у паркінгу.
Наступне покоління авто оптики буде створено на основі технології OLED. У перший раз виробник продемонстрував розробку в Audi R8 OLED concept, де сотні OLED-вогнів підкреслювали лінії корпусу. Світло, сформований в дисплей позаду машини, здатний імітувати стоп-сигнал, демонструвати анімацію та інше. Також світлодіоди можуть використовуватися для освітлення в салоні.
Ще одна технологія - гібридний матеріал для кузова. Це своєрідна еволюція алюмінієвої рами концерну. Комбінування нових матеріалів і посиленого полімеру на основі carbon fiber-reinforced polymer, CFRP відкриває нові горизонти; такий зараз застосовується а R8 GT Spyder. Майбутні авто Audi будуть легше і безпечніше. Зараз компанія збирається запустити в проізводствр рами, які будуть комбінувати сталь, алюміній і CFRP.
Крім того, новий матеріал планується використовувати не тільки в кузовах, але й пружинах (на 40% легде аналогів зі сталі). Відомо, що дебют новинки відбудеться до кінця 2012 року, мови йде про Audi R8 e-tron.
Опубликовано: 02.03.2012 17:20

Иженеры Audi удивляютВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia