Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Дизелі відмовляються працювати

Дизелі відмовляються працювати
Екстремальний холод, від якого страждає Європа, по-особливому відчули водії авто з дизельними двигунами. Їх машини просто не заводяться.
Европа мерзне, і занадто холодно не тільки людям, але й машинам. У Німеччині, особливо в її східних та південних регіонах, багатьом водіям довелося зіткнутися з таким мало приємним явищем: їх авто відмовлялися стартувати, навіть незважаючи високоякісні акумуляторні батареї.
Проблема в тому, що при температурі нижче -20 ° C дизельне паливо, яке пропонується на німецьких автозаправках, починає замерзати. Нафтопереробні концерни запевняють, що їх дизель стійкий до морозів в -22 ° С.
Насправді далеко не всі сорти дизельного палива, яке продається на німецьких автозаправках, витримують навіть 20 градусний мороз. У ряді німецьких регіонів ртутний стовпчик у ці дні опускався до позначки в -28 ° С і нижче.
Як наслідок: авторемонтним службам доводилося постійно виїжджати на виклики, оскільки водії не могли завести свої машини. У ці дні щоденно надходить до 20 000 дзвінків з проханням про допомогу. Це вдвічі більше, ніж зазвичай.
Експерти пояснюють - при сильному морозі в дизельному паливі утворюються парафінові кристали, які можуть закупорити фільтр. А спеціальний сорт дизеля, який не замерзає навіть на 40-градусному морозі, у Німеччині просто так не продається.
Опубликовано: 08.02.2012 18:08

Дизели отказываются работатьВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia