Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Chevrolet Corvette 1959

Chevrolet Corvette 1959
Іменитий тюнер-будинок з Німеччини Pogea Racing зайнявся першим поколінням Chevrolet Corvette 1959 з метою модернізувати його новим движком і вдосконаленими технологіями.
Pogea почали з нової системи труб, розробленої спільно з Foose Design, що йде разом з регульованою пружинної підвіски і 13-дюймовими передніми і 12-дюймовими задніми гальмами від спортивного Corvette LS5. Двигун LS3 запозичили у Corvette 2011, який був модернізований LS7 паливними інжекторами, вдосконаленими розподільними валами і великим набором конусних фільтрів.
Різноманітність Edelbrock пов'язано з вихлопною системою з нержавіючої сталі, яка допоможе 6,2-літровому двигуну V8 з потужністю 478 к.с. подавати 431 Нм крутного моменту на задні колеса через п'ятиступінчастий транзистор і диференціал Dana 44. Всі ці моддінг допоможуть спортивному класичного авто розігнатися до 62 миль в годину за 3,9 секунди. Максимальна швидкість - близько 179 миль на годину.
Зовні цей старовинний Corvette виконаний в спеціальних червоних і білих тонах. Pogea розширив колісні арки майже на 1,5 дюйма, щоб звільнити місце для 19-дюймових коліс ззаду. Вали 18 дюймів спереду і колеса «взуті» в шини Bridgestone Potenza. Чотири світлодіодних кластера були розміщені на місці задніх ліхтарів.
Усередині Pogea додали сидіння Cobra, нові килимові покриття та шкіряну обробку салону, рульове колесо Vallelunga, AC і Alpine - головний пристрій забезпечує модернізацію Vette зверху до низу. За словами розробників автомобіль обійдеться в 295 000 $.
Опубликовано: 06.02.2012 16:23

Chevrolet Corvette 1959Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia