Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Ram компанії Chrysler Group в трьох нових варіаціях

Ram компанії Chrysler Group в трьох нових варіаціях

У Техасі Ram компанії Chrysler Group представив нові версії пікапа, які багато обіцяють фанатам компанії.

2012 Ram 1500 Mossy Oak можна буде знайти у дилерів до кінця цього року, причому модель вийде обмеженим тиражем. Слід зазначити, що дизайн у цього автомобіля буде унікальним, з малюнками, вишивкою на сидіннях і іншими приємними дрібницями.

Power Wagon можна буде знайти в двох версіях, а саме: ST і Laramie. Перша модель ST буде трохи дешевше, але при цьому вона пропонує всі функціональні можливості цих машин. У неї немає хромованих рис, поставка здійснюється в однотонному кольорі, вона ідеально підійде тим, хто щодня буде їздити на цій машині. На даний момент серед цільових аудиторій компанія визначає комерційні компанії, пожежні, аварійні, лісники, подібні служби.

Power Wagon Laramie може запропонувати розкіш і комфорт. Дорога аудіосистема, шкіряні сидіння, хромовані дзеркала і багато іншого додадуть в життя будь-якої людини трохи шику і краси. Відповідно ціна цієї машини буде доступна не для всіх.

Немає різниці яку машину ви вибрали, але кожна оснащена позашляховими підвісками, захист днища, дюймові шини і 5,7 л двигун, який має потужність 383 л.с.


Опубликовано: 23.10.2011 23:19

Ram компании Chrysler Group в трех новых вариацияхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia