Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Японці представили Mazda3

Японці представили Mazda3

Європейська версія Mazda3 була представлена у Франкфурті. Автомобіль був представлений, хоча орієнтовний час його потрапляння на прилавки автосалонів - листопад 2011 року. Зміни відбулися незначні, але відмінності від попередніх версій є. 

Передній бампер має відмінності, якщо порівнювати з попередньою версією. Решітка радіатора змінена, інша форма спостерігається в бічних секціях, задній бампер укорочений. Зовнішні зміни не надто серйозні, але надають особливий вид автомобілю. Відрізнити його від попередників можна неозброєним оком. 
Серед внутрішніх змін слід відзначити вдосконалену систему шумоізоляції, вдосконалені амортизатори, рульове управління. Останнє наповнення повинно залишитися в силі, походити на попередні моделі. Прекрасна можливість для компанії презентувати новинку і нагадати про своє місце на ринку автомобілів.Mazda3 на даний момент розглядається, як прекрасний засіб пересування, доступне не тільки заможним людям, але і бізнесменам. 

Знайомство з Mazda3 пройшло успішно. Тепер багато любителі і професіонали чекають появи автомобіля в продажі, щоб оцінити і помацати його ближче. 


Опубликовано: 25.09.2011 08:29

Японцы представили Mazda3Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia