Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Новини автомобілістам за останній тиждень

Новини автомобілістам за останній тиждень


Сьогодні можна констатувати події, які пройшли за минулий тиждень у світі автолюбителів. Можна відразу ж зазначити, що в Україні змінилися правила автострахування. Вже з вісімнадцятого вересня в Україні буде застосовуватися абсолютно інша система страхування транспорту на колесах, зміни торкнуться роботи страхових компаній і буде вестися так званий Європротокол. Сьогодні на сайті законодавства можна знайти нові правила страхування автомобілів, там автомобіліст знайде для себе багато нового і зможе орієнтуватися в даних правилах.
Також за минулий тиждень варто згадати те, що ЗАЗ починає випуск автомобілів Aveo, автомобілі поставлено на конвеєр і незабаром їх зможуть отримати перші щасливі покупці. На ЗАЗі в грудні почнуть випускати модель Aveo, але назва у нього буде інша, яка саме не оголошується, також автомобілі будуть випускатися і під власним брендом.
Крім цього завод оголосив про випуск автомобілів Lanos, в якому коробка передач буде автоматизованою. Також, стало відомо, що акцизи в цьому році на автомобілі не будуть підвищуватися, це відбудеться не раніше наступного року.

Опубликовано: 17.09.2011 20:30

Новости автомобилистам за последнюю неделюВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia