Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Mansory відкрило двері для Audi

Mansory відкрило двері для Audi

Ще жодного разу рукодельцам ательє Mansory не вдавалося попрацювати з таким тонким і шикарним автомобілем Audi. Але все буває в перший раз - в їх руки потрапив чудовий автомобіль R8 V10 Spyder.
Зовсім недавно компанія надала на загальний огляд майстерно виконаного кузова R8 V10 Spyder. Допрацьований був кузов у плані аеродинаміки, зовнішнього вигляду і продуктивності.
R8 V10 Spyder отримала новий капот, а також абсолютно нову решітку радіатора, також свою нову життя отримав бампер і бічні "спідниці". Щоб додати притискну силу автомобіля поставили передній спойлер. Двигун об'ємом в 5.2 літру додали потужний повітряний фільтр з абсолютно новою системою випуску. Це збільшило продуктивність швидкісного автомобіля з 525 кінських сил до 552 кінських сил.
Автомобілісти пораділи за нову модель, а точніше її тюнінг залучив більшість автолюбителів, а також нею залишилися задоволені самі майстри салону, так як дана модель стала дебютною в автомобільному ряду Mansory. Сьогодні R8 V10 Spyder спокійно співіснує серед безлічі представлених моделей цього автомобільного ательє і чекає свого господаря, який сяде за кермо і по справжньому оцінить якість їзди на далеко недешевому автомобілі.

Опубликовано: 14.09.2011 22:38

Mansory открыло дверь для AudiВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia