В Україні відбулися змагання з плавання на Кубок України

Минулого тижня закінчилися змагання з плавання на відкритій воді за Кубок України у Бердянську.

Серед юнаків на дистанції 7,5 км переможцем став плавець Вадим Грищенко з Дніпропетровська. Срібло отримав Георгій Освятінській з Донецької області. Третє призове місце виборов плавець з Харкова Максим Коваленко.

Що стосується дівчат, то дистанцію в 7,5 км першою подолала плавчиха з Рівного Марина Кирик. Також Марина Кирик перемогла на дистанції в 5 км, і отримала перше місце на чемпіонаті з плавання на відкритій воді серед дорослих. Друге місце зайняли Марина Соколова і Тетяна Слободянюк.

Цьогорічними учасниками Кубка були навіть призери та учасники Олімпійських ігор та чемпіонатів України та Європи.

Серед чоловіків у п'ятикілометровій дистанції першість отримав учасник лондонських Олімпійських ігор Ігор Червінський з Харкова. Другим був Ігор Снітко. Третім став спортсмен з Кривого Рогу Володимир Воронько.

У жінок на цій же дистанції переможницею стала Ольга Береснєва з Маріуполя. На другому місці була Ксенія Скрипель, чемпіонка України з плавання в басейні на дистанції 800 м. Третє місце завоювала Марина Крик.

Також, вчора було оголошено склад збірної України з плавання на відкритій воді, який відправитися на Чемпіонат світу до Барселони.

Опубликовано: 02.07.2013 19:39