"Шахтар" програв "Динамо"

Донецький "Шахтар" на зборах в Австрії зазнав поразки. Суперником "Шахтаря" був тбіліське "Динамо".
Вирішальний гол був забитий на 33-й хвилині матчу Хіско Муньос, він миттєво відреагував на передачу зі штрафного. Таким чином українська команда програла грузинським футболістам з рахунком 0:1.
На другому таймі "Шахтар" пішов в атаку, тим самим сподіваючись відігратися, і на 48-й хвилині вони отримали право на пенальті. Пенальті викликався забивати Коста. Але Лорія не дав НЕ єдиного шансу, відмінно впоравшись з його ударом.
Особливо відзначився голкіпер динамівців. Він кілька разів безпроігришно відбивав м'ячі "гірників". Так, легко вдалося відбити м'яч Кучери, потім Патріка.
У підсумку, 0:1 - дуже несподіваний програш чемпіона України, у планах якого в Австрії ще кілька ігор. Хоча в цілому за підсумками матчу переваги донецького "Шахтаря" над тбіліським "Динамо" сумнівів не у кого не викликало.
За повідомленням офіційного сайту "Шахтаря", що в понеділок "гірники" планують провести контрольний матч, в якому будуть в основному брати участь молоді гравці, а у вівторок у команди планується зустріч з "Інсбруком".
Опубликовано: 24.06.2013 20:24