Читай.net
♦ Спорт

Прем'єр-ліга завершена

27 тур прем'єр-ліги України по футболу завершений матчем на переповненому стадіоні в Харкові. Між "Металістом" і "Динамо" пройшов поєдинок, що закінчився поразкою другої команди. Рахунок матчу 2:0 на користь "Металіста".
Хазяї поля вийшли вперед на 35-ій хвилині, коли Девіч випередив Домагоя Віду і головою відправив до воріт Максима Коваля м'яч після навісу Хосе Соса. Маркевич провів дві заміни, давши можливість вийти на полі досвідченому голкіперові Олександру Горяйнову і захисникові Сергію Пшенічних. Другий гол стався на 60-й хвилині. Він був також забитий головою із стандарту. Відрізнився в цьому моменті Клейтон Шав’єр, а Соса на свій рахунок записав ще одну результативну передачу. Киянам не вдалося особливо відрізнитися.
У другому таймі були ряд можливостей, які були упущені. І хоча було забито два голи - вони не були зараховані із-за офсайдів. Марко Рубен і Олег Гусєв не змогли змінити рахунок на табло до самого фінального свистка. "Металіст" зайняв друге місце турнірної таблиці, випередивши "Динамо" на три очки.
"Металіст", склад: Красноперов, Дишленкович (Горяйнов, 46), Девіч (Бланко, 83), Марлос, Вільягра, Соса, Папа Гуйе, Березовчук, Азеведо (Пшенічних, 37), Едмар, Шав’єр.
"Динамо", склад: Коваль, Хачеріді, Віда, Гусєв, Тайво, Велозу, Гармаш (Рубен, 82), Аруна, Ярмоленко, Дуду (Мехмеді, 46), Ідєйє.
Попередження були винесені Красноперову і Велозу.

Опубликовано: 06.05.2013 20:37