Дніпро і Волинь

На стадії однієї четвертої фіналу Дніпро зустрічався з Волинню (Луцьк) і без зусиль виграв з рахунком 2:0. Гра пройшла без особливих кадрових втрат. Тільки на початку першого тайму ушкодження отримав гравець Дніпра, і Чеберячко вийшов замість Мазуха.
Увесь хід матчу контролював Дніпро, тому моменти, що стоять, біля його воріт не створювалося. Перший гол вийшов у кінці першого тайму. Пройшла флангова передача з правої бровки, і Шахів скоректував політ м'яча, ненавмисно махнувши ногою, прямо на Сергія Кравченка, що біг назустріч. А той влучним ударом відправив цей м'яч точно в далекий кут воріт. Другий гол зміг забити Матеус, що прагнув назустріч воротареві.
Майбутній суперник Дніпра по усій можливості або ПФК "Севастополь", що обіграв Таврію по пенальті, або переможці поєдинків Арсенал До - Чорноморець і Шахтер-Карпаты.
"Волинь" - "Дніпро" 0: 2.
"Дніпро": Лаштувка Ян, Мазух Ондржей (Чеберячко Євгеній), Кравченко Сергій, Мандзюк Віталій, Коноплянка Євгеній, Стринич Іван, Зозуля Роман (Федецький Артем), Дуглас, Шахів Євгеній (Селезньов Євгеній), Ротань Руслан, Матеус. Головний тренер: Рамос Хуанде.
"Волинь": Неділько Віталій, Сімінін Сергій, Занев Петро, Шиков Ванче (Рамон Лопес), Савіч Душан, Олія Ян, Шандрук Олег, Приндета Віталій (Ізворану Сильвіу), Суботич Даніель (Павлов Євгеній), Насонов Олександр, Пилипчук Сергій. Головний тренер: Демьяненко Анатолій.

Опубликовано: 17.04.2013 21:22