Огляд матчів 19 XXII туру

У першому турі весняної частини XXII чемпіонату України з футболу господарі виграли шість матчів з восьми. Зате гості здобули лише одну перемогу. Ще один поєдинок не виявив сильнішого. А з 22-ох 15 голів забили господарі, гості - 7.
У 19-му турі «Шахтар» підтвердив грою лідерську позицію і продовжив переможну домашню серію в чемпіонаті України. «Шахтар» - «Волинь» - 4:1
Лучани спробували не закриватися на штрафному майданчику, і деякий час відповідали атакою на атаку. Динамічна гра.
«Дніпро» - «Арсенал» - 3:0
Здивувала поява 18-річного голкіпера Богдана Сарнавського, але без помилок не обійшлося. Спостерігалася відсутність взаєморозуміння. Кияни лише раз істотно погрожували Яну Лаштувці, але воротар не дав зрівняти Володимира Аржанова рахунок перед самою перервою.
«Металіст» - «Металург» Д. - 3:2
Ппервий тайм завершився не зовсім логічним проведеним голом в компенсований час. Під завісу зустрічі саме «Металургу» забракло щастя і часу, щоб відіграти.
«Іллічівець» - «Металург». - 1:0
У Маріуполі було непередбачувано. Цікаво, що в господарів вперше на рівні Прем'єр-ліги вийшов Іван Ордець, а от Віталій Віценець і Олександр Чижов зараз травмовані. В той же час в «Металурга» з перших хвилин з'явилося 4 новачка.
«Зоря» - «Говерла» - 2:1
Відмінний натиск обох команд.
«Таврія» - «Карпати» - 0:2
Львів'яни чверть своїх очок отримали в поєдинках з «Таврією». Перший швидкий гол забив Зеньов.
«Динамо» - «Кривбас» - 1:1
Перший тайм проходив за помітної переваги «Динамо», хоча гості грали обережно.
«Чорноморець» - «Ворскла» - 1:0
«Ворскла» складалася наполовину з дебютантів. Гості намагалися діяти просто, нечасто ризикуючи. Штрафний удар використовували бездоганно: навіс Сито Рієри і черговий гол головою Леонардо.
Опубликовано: 04.03.2013 02:33