У впертій боротьбі «Миколаїв» вирвав перемогу у «Азовмаша» з рахунком 79-75

Гравець матчу:
Ключову роль у перемозі «корабелів» відіграв Джош Майо, який провів кращу гру в сезоні, забив 34 очками (з них 23 - у другій половині), зокрема реалізувавши 4/7 дальніх кидків, і 4 підборами.
Дуель:
Окрасою матчу стала бомбардирський дуель між захисниками команд - Джошем Майо і Лінном Грір, який став автором 28 очок, зокрема реалізувавши 5/7 дальніх кидків, і 5 передач.
Хід гри:
Господарі паркету заволоділи ініціативою ще в першій половині, яка завершилася з рахунком 41-35 на користь «Миколаєва», який досить впевнено виграв боротьбу за підбір (23-15). Результативна гра Джоша Майо, який протягом десяти хвилин отримав 14 очок, не дозволила «левам» ліквідувати відставання в третій чверті. І хоча протягом заключного періоду «Азовмаш» двічі скорочував розрив в рахунку до мінімуму, «корабелам» вдалося вистояти, а Майо ще й холоднокровно реалізував обидва штрафні на останніх секундах поєдинку, встановивши його остаточний рахунок.