Вацлав Сікора побажав СКА виграти Кубок Гагаріна

Головний тренер хокейного клубу «Лев» (Прага) Вацлав Сікора після поразки від СКА (3:5) в матчі регулярного чемпіонату КХЛ розповів, як важко боротися за симпатії вболівальників зі «Славією» та «Спартою», подякував підопічних за гру і побажав удачі колишній команді. "Дуже радий, що знову приїхав до Санкт-Петербурга. Матч був дуже хорошим. Наша команда гідно грала все два періоди. Рахунок, як відомо, 3:3 перед третій 20-хвилинкою нас цілком влаштовував, але потім ми допустили багато помилок, якими скористалося ланка Тарасенко-Тихонов - Ковальчук. Але, я вітаю СКА з перемогою. Дякую своїх гравців за матч і привітати всіх з Новим роком. Ми боремося за очки, за вихід в плей-офф. Наша команда зіграла черговий матч, в якому нам, на жаль, не пощастило. До Чехії повернулися багато майстрів, які грають в НХЛ. «Льову» важко витримувати конкуренцію з національним чемпіонатом. В Екстралізі грають «Славія» та «Спарта», у них давні традиції, свої вболівальники, переманити яких на свою сторону складно. "Ми раді, що на матчі« Лева »в Празі приходять 5-6 тисяч вболівальників, нас це влаштовує.
Опубликовано: 30.12.2012 19:28