Нічия з Чехії

Закінчився перший матч раунду плей-офф Ліги Європи УЄФА в чеському місті Лiберець. Відбувся поєдинок між чеським "Слованом" і українським "Дніпром". Протистояння цих двох сильних команд визначило учасника основного турніру - єврокубкового, другого за значимістю групового раунду. Матч пройшов напружено, днiпропетрiвци вели гру з рахунком 2 : 0, але кінець матчу ознаменувався рахунком 2 : 2.
Боротьба між командами вийшла цікавою, напруженою і досить рівною. Майже до кінця першого тайму ніхто не міг забити гол, сили були на рівних. Але вже на 43-ій хвилині українці отримали перевагу перед хазяями поля. Євген Коноплянка відкрив рахунок матчу, забивши перший гол. А буквально відразу після перерви бразилець Матеус забив другий гол, подвоївши перевагу гостей. Але потрібно віддати належне хазяям поля. Вони до кінця чинили опір у боротьбі проти таких наполегливих суперників. До 62-ої хвилини матч для чехів складався не дуже вдало. Потім Мiхал Брезнанiк скоротив розрив в рахунку. Цей гол надав сили чехам, після чого вони стали активними і показали атакуючий футбол. Рахунок порівнявся на 89-ій хвилині. Право на пенальті зміг реалізувати Лукаш Ваша.
Матч у відповідь призначений на 30 серпня, через тиждень в Дніпропетровську. Тепер українці прийматимуть чехів. По сумі двох матчів завдяки забитим двом голам головним претендентом на вихід в Лігу Європи став "Дніпро".

Опубликовано: 23.08.2012 22:55