Четвертий турнір зі стрітболу "Goverla Streetball Cup 2012"

Четвертий турнір зі стрітболу

18 серпня на відкритому майданчику Муніципального фізкультурно-оздоровчого комплексу відбувся вже четвертий за рахунком турнір зі стрітболу "Goverla Streetball Cup 2012", який проводився в рамках української стрітбольний Ліги. Змагання проводилися у двох вікових категоріях: - від 14 до 18 років, і від 19 до 60 років. У турнірі "Goverla Streetball Cup 2012" взяли участь 33 стрітбольний команд з Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Закарпатської, Чернівецької областей та м. Києва. З них 15 команд взяли участь у турнірі у дорослої вікової категорії, а 18 команд - у категорії U-18. Як повідомляє прес-служба, команди розігрували між собою 3 путівки до фіналу українського стрітбольного Ліги, який пройде 24 серпня в серці столиці України, на Хрещатику. На відкриття турніру в повному складі прибула команда і тренерський штаб основного складу Баскетбольного клубу "Говерла", які привіталися з учасниками змагань та побажали всім успішних виступів і перемог у турнірі. За результатами напружених поєдинків у фінал у категорії U-18 прийшли команди Богодчани (Богородчани), які з рахунком 11-7 перемогли команду ЛІМС (Тернопіль). Бронзові нагороди завоювала команда Big Beng (Ужгород). У дорослої вікової категорії перемогу у фіналі здобула команда Завероккі (Львів), у нервовій боротьбі здолала Пасаж (Івано-Франківськ) з рахунком 8-5. Третє місце посіла команда (Тернопіль), яку багато хто вважав фаворитом турніру.

Опубликовано: 21.08.2012 00:03

Четвертый турнир по стритболу "Goverla Streetball Cup 2012"